İNTERNET ŞUBESİ

Değerli Müşterilerimiz,

Kıbrıs Faisal İslam Bankası olarak COVID-19 virüsü ve getirdiği sıkıntılarla mücadelede tüm imkanlarımızla harekete geçtik. Hep birlikte göstereceğimiz dayanışma ile bu zorlu sürecin üstesinden gelebilmek için kararlığımız ve inancımız hiç bir zaman eksilmeyecektir.   

Siz değerli müşterilerimiz ve değerli çalışanlarımızın bu virüsten etkilenmemesi en büyük gayemizdir. Bu sebepledir ki, süreç boyunca, sizlerin de anlayış ve desteğine sığınarak almış olduğumuz tedbirler aşağıdaki gibidir. Bakanlar Kurulumuzun 510/2020 sayılı Yasa Gücünde Kararnamesi kapsamında,

 Eşit taksitli tüm bireysel ve ticari kredilerin taksitlerini otomatik olarak aynı faiz oranları ile 3 ay ertelenmiştir.Tüm bireysel ve ticari overdraft kredilerin 31 Mart 2020’de tahakkuk ettirilmesi gereken faizlerini 30 Haziran 2020 tarihine ertelenmiştir.16 Mart 2020 tarihinden itibaren şubelerimiz hafta içi her gün 08:00-12:00 saatleri arası minimum personel ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Toplum sağlığı gözetilerek şube personeli ile 2 metreden daha yakın bir mesafede  iletişim kurulmaması şeklinde sosyal mesafe önlemleri uygulanmaktadır.

UPT işlemleriniz için şubelerimize gelmeden önce, internet sitemizdenUniversal Payment Transfer (UPT) Randevu Formu'nu  doldurup online randevu almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Şube personeli ile iletişim kurulurken 2 metre sosyal mesafe kuralına uyulmasını rica ederiz.Her müşteri işleminden sonra şube içerisi dezenfekte edilecektir. Bu sebeple dezenfekte işleminin bitmesi beklenmeli, işlem bittikten sonra şubeye girilmelidir.

Virüsün yayılma riskini en aza indirmek için, EÖS işlemleriniz, fatura ödemeleriniz ve hesaplarınız arası para aktarma işlemleriniz için  internet bankacılığımızın kesintisiz hizmet vermesi sağlanmaktadır.  

 Göstermiş olduğunuz hassasiyet ve anlayış için teşekkür ederiz.

 

 

 

2018 © FİBK, Tasarım ve Uygulama Setup34 Digital. Tüm Hakları Saklıdır.