İNTERNET ŞUBESİ

İhtiyaç duyduğunuz tüm kredi ürünlerimizi, dilediğiniz para biriminden birisini seçerek (TL, EUR, GBP, USD) esnek vadelerle kullanabilirsiniz. 

FIB'de ayağınızı yerden kesecek bir taşıt kredisi mutlaka vardır!

Siz sadece istediğiniz aracı seçin, nakit sorununu düşünmeyin.

Belki ilk arabanıza sahip olmanın hayalini kuruyorsunuz, belki de daha iyi bir arabaya sahip olmanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Bunun için sizleri şubelerimize bekliyoruz. 

Sorularınız için iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kredi Hesapla

Beğendiğim evi almak kolay! FIB'den Kolay konut Kredisi.

Konut kredinizi biz verelim, yeni evinizin kapısını birlikte açalım.

Yıllardır hayalini kurduğunuz ev şimdi çok yakınınızda. Sizi ev sahibi yapacak konut kredisi seçeneklerimiz, aklınıza takılan her konuyu paylaşabileceğiniz ve sorunlarınızı birlikte çözebileceğiniz deneyimli şube yetkililerimiz ile her zaman sizin yanınızdayız.

En uygun koşullarda ev sahibi olmanızı sağlayacak konut kredisi seçeneklerini konuşmak, kredi alma sürecinin her aşamasında en doğru kararları birlikte vermek, anahtarınızı elinize aldığınızda duyacağınız mutluluğu paylaşmak için sizi de Faisal İslam Bankası şubelerine bekliyoruz.

FIB konut kredileri ev sahibi olmanın en kolay yoludur. 

Sorularınız için iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kredi Hesapla

 

İhtiyaçlarınız giderek artıyor, hayalleriniz bir kenarda gerçekleşmeyi bekliyorsa; Faisal İslam Bankası'na gelin. sizin için en uygun ihtiyaç kredisini seçin, kolayca alın, zorlanmadan ödeyin.

Unutmayın, her ihtiyaç için bir kredi Faisal İslam Bankası'nda mutlaka vardır. Sizi en yakın şubemize bekliyoruz. Sorularınız için iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Kredi Hesapla

2018 © FİBK, Tasarım ve Uygulama Setup34 Digital. Tüm Hakları Saklıdır.