İNTERNET ŞUBESİ

Tasarruflarınızı dilediğiniz para birimiyle vadeli veya vadesiz hesaplarımızda değerlendirerek hem yüksek gelir elde eder hemde tüm bankacılık işlemlerinizi bankamızdan yaparak tasarrufunuzu güvende tutmaya devam edersiniz.

Vadeli Hesap birikimleriniz için risksiz getiri elde edebileceğiniz ve şubelerimizden açabileceğiniz mevduat hesabıdır. Dilerseniz avantajlı faiz oranlarıyla mevduatınıza daha fazla getiri sağlayabilirsiniz. Vadeli hesabınızı hemen açmak ve kazanmaya başlamak için sizleri şubelerimize bekliyoruz. Sorularınız için iletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Getiri Hesapla 

 

Para çekme, havale, EFT, kart ödemeleri, fatura, düzenli ödemeler gibi tüm bankacılık işlemleriniz için Vadesiz TL Hesabı'nızı kullanabilirsiniz.  Henüz FIB'de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın şubemize uğramanız yeterli. Sorularınız için iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

FIB'deki TL ve yabancı para vadesiz hesabınıza karşılık olarak FIB güvencesi altında kullanılabilen ve nakit taşıma riskini ortadan kaldıran bir ödeme aracıdır. FIB'de çek hesabınız yoksa hesap açtırmak için herhangi bir şubemize başvurabilirsiniz. Sorularınız için iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz.

2018 © FİBK, Tasarım ve Uygulama Setup34 Digital. Tüm Hakları Saklıdır.